Millionaire City

Millionaire City 1.0.33

Bądź lepszy od rządu, zbuduj milion mieszkań!

Zalety

  • Sprawdzony pomysł na grę
  • Wciągająca rozgrywka

Wady

  • Słaba grafika
  • Mała liczba wspieranych urządzeń

Dobry
7

Millionaire City to darmowa gra strategiczna na Android. Najbardziej przypomina nam kultowe SimCity, w którym mieliśmy okazję pracować nad rozwojem miasta. Millionaire City opiera się na podobnej idei, a naszym zadaniem będzie zmiana zapadłej dziury w tętniącą życiem metropolię.

Dzięki Millionaire City wcielisz się w postać głównego urbanisty nowo powstającego miasta. Na polecenie niejakiego Ronalda Goldtooth, tytułowego milionera, będziemy tworzyli sklepy, ulice, wille, szpitale, hotele i inne niezbędne budynki. Aby zacząć, musisz wybrać spośród kilku ekip budowlanych tą najlepszą i zapewnić jej warunki, np. odpowiedni dojazd. Po wybudowaniu np. mieszkań lub apartamentów można ustalić wysokość czynszu dla najemców. Nie można też zapomnieć o zapleczu gastronomicznym i rozrywkowym, bowiem mieszkańcy wielkich miast lubią się zabawić!

Millionaire City, mimo zapewnień producenta nie działa na wszystkich telefonach na których działać powinna. Z pewnością jednak, warto tą grę wypróbować. Mimo słabej grafiki, rozgrywka sprawia wiele radości i może zająć nas na jakiś czas.

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Więcej
Millionaire City

Download

Millionaire City 1.0.33

Opinie użytkowników o Millionaire City