Millionaire City

Millionaire City dla Java

Bądź lepszy od rządu, zbuduj milion mieszkań!

Millionaire City to darmowa gra strategiczna na urządzenia z Java. Najbardziej przypomina nam kultowe SimCity, w którym mieliśmy okazję pracować nad rozwojem miasta. Millionaire City opiera się na podobnej idei, a naszym zadaniem będzie zmiana... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Sprawdzony pomysł na grę
  • Wciągająca rozgrywka
  • Działa na większości urządzeń z Java

Wady

  • Grafika pozostawia wiele do życzenia

Dobry
7

Millionaire City to darmowa gra strategiczna na urządzenia z Java. Najbardziej przypomina nam kultowe SimCity, w którym mieliśmy okazję pracować nad rozwojem miasta. Millionaire City opiera się na podobnej idei, a naszym zadaniem będzie zmiana zapadłej dziury w tętniącą życiem metropolię.

Dzięki Millionaire City na Javawcielisz się w postać głównego urbanisty nowo powstającego miasta. Na polecenie niejakiego Ronalda Goldtooth, tytułowego milionera, będziemy tworzyć sklepy, ulice, wille, szpitale, hotele i inne niezbędne budynki. Aby zacząć, musisz wybrać spośród kilku ekip budowlanych tą najlepszą i zapewnić jej warunki, np. odpowiedni dojazd. Po wybudowaniu np. mieszkań lub apartamentów można ustalić wysokość czynszu dla najemców. Nie można też zapomnieć o zapleczu gastronomicznym i rozrywkowym, bowiem mieszkańcy wielkich miast lubią się zabawić!

Gra Millionaire City, odniosła już spory sukces na innych platformach, w tym na Android. To solidna gra, a posiadacze starszych modeli telefonów na pewno będą usatysfakcjonowani. Rozgrywka sprawia wiele radości i może zająć nas na jakiś czas.

Najczęściej pobierane Gry na java

Millionaire City

Download

Millionaire City 1.1.4

Opinie użytkowników o Millionaire City

Sponsorowany×